LOGO

İlkyardımcı Sertifikası İçin İstenilen Belgeler

Üniversitemiz genelinde görevlendirilen,ilkyardımcı sertifika eğitimine katılan personellerimizin İl Sağlık Müdürlüğü tarafından düzenlenecek sertifikaları için

1 adet nüfus cüzdanı fotokopisi 
yakın zamanda çekilmiş güncel 2 adet resimlerini

Üniversitemiz İş Sağlığı ve Güvenliği Koordinatörlüğüne göndermeleri önemle rica olunur.

 

 

                                                  İLK YARDIM EKİPLERİNİN LİSTESİ

NO

ADI SOYADI

BÖLÜMÜ

1

M.Sercan USTAOĞLU

Suluova Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü

2

Arzu Yılmaz TATOĞLU

Mimarlık Fakültesi Dekanlığı

3

Yavuz ÖZKAN

Mimarlık Fakültesi Dekanlığı

4

Turgay KOYUNCU

Fen Edebiyat Fakültesi Dekanlığı

5

Turan AÇIK

Fen Edebiyat Fakültesi Dekanlığı

6

Tahir COŞKUN

Fen Edebiyat Fakültesi Dekanlığı

7

Ceren YAVUZ

Fen Edebiyat Fakültesi Dekanlığı

8

Hakan ÖZBER

Rektörlük (Personel Daire Başkanlığı)

9

Hüseyin KARABÖCEK

Rektörlük (Personel Daire Başkanlığı)

10

Ülkü TEOMAN

Merzifon Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü

11

Metin CANBAZ

Merzifon Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü

12

Safa ÖZGÜRLER

Eğitim Fakültesi Dekanlığı

13

Şükrettin SONKAYA

Eğitim Fakültesi Dekanlığı

14

 Suna SERDER

Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu

15

Servet BOZKURT

Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu

16

Ahmet ÖZER

Sabuncuoğlu Şerefeddin SHMYO Müdürlüğü

17

Saadet YUVARLAK

Teknoloji Fakültesi Dekanlığı

18

Eren SAMUR

Teknoloji Fakültesi Dekanlığı

19

Murat OKUYUCU

Gümüşhacıköy Hasan Duman MYO Müdürlüğü

20

Tuba YILDIRIM

Merkezi Araştırma Uygulama Laboratuvarı Uygulama ve     Araştırma Merkezi Müdürlüğü

21

Melek KÖSE

Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu

22

Aydın OKUR

Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu

23

Dilek TÜRKAY

Uzaktan Eğitim Merkezi Müdürlüğü

24

Elif AYDIN

Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

25

Cenk KARADAYI

Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

26

Göksu DEMİREL

Taşova Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü

27

Zeliha KANDEMİR

Sağlık Yüksekokulu Müdürlüğü

28

Harun COŞAR

Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı

29

Hakan ÇALHAN

Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı

30

Demet DEMİR

Yapı İşleri Teknik Daire Başkanlığı

31

Yüksel SAKARYA

Yapı İşleri Teknik Daire Başkanlığı

32

Gülay YAĞCI

Havuz

33

Uğur KOÇ

Havuz

34

Yavuz GÜLER

Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı